Výroba lepiacich pások a bariérových zábran s potlačou

Tašky.

Tašky predstavujú klasickú a obľúbenú formu baliacich produktov vhodnú pre balenie rozmanitých tovarov. Veľmi často sa používajú v maloobchode. Potlač tašiek môže byť jednostranná alebo obojstranná. Použité materiály na výrobu tašiek sú najčastejšie HD-PE ale i LD-PE.

Parametre tlače: - maximálna šírka potláčaného materiálu: 1 100 mm - šírka potlače: 1 000 mm - počet farieb (agregátov): 8

 

Krabice.

Naša spoločnosť predáva a distribuuje kartónové krabice rôzneho druhu. Obaly sú vyrábané metódami plochého alebo tvarového výseku. Vlnitá lepenka sa vyrába z dvoch až siedmych vrstiev papiera. Je skladaná vždy daným počtom vrstiev krycieho – hladkého papiera a zvlneného papiera.

Dvojvrstvová vlnitá lepenka s vlnou A Ide o dvojvrstvovú vlnu, tvorenú jednou vrstvou hladkého krycieho papiera a jednou vrstvou papiera zvlneného.  Výška lepenky býva cca 4 mm.

Trojvrstvová vlnitá lepenka s vlnou E Alebo mikrovlna. Výška tejto lepenky je zhruba 3 mm. Používa sa pre menšie krabice, vhodné na prepravu a zasielanie ľahkých, menších alebo stredne veľkých formátov - poštové krabice, úložné alebo archivačné krabice s vekom. Trojvrstvová vlnitá lepenka s vlnou B alebo C. Výška lepenky s vlnou B je cca 3 mm a lepenky s vlnou C je cca 4 mm. Použitie na výrobu väčších a stredne veľkých krabíc s väčšou nosnosťou.

Päťvrstvová a sedemvrsvtová vlnitá lepenka Päťvrstvová lepenka je najčastejšie tvorená dvomi rôznymi profilmi vĺn – BC alebo BE. Hrúbka je cca 6-7 mm a preto sa vyznačuje vyššou pevnosťou a odolnosťou.  Vyrábajú sa z nej rôzne špeciálne sťahovacie krabice a kartónové krabice určené na vysokú záťaž.

 

Etikety

Etikety – kotúčové alebo A4. Samolepiace etikety v kotúči sa skladajú z troch vrstiev - z podkladového, či nosného silikónového materiálu, lepidla a vrchnej vrstvy. Vrchná vrstva môže byť vyrobená z papiera alebo fólie, prípadne iného špeciálneho materiálu. V našej ponuke nájdete samolepiace etikety od jednoduchých nepotlačených až po plnofarebné etikety, ktoré zušľachťuje lakovanie, laminovanie, razba a reliéfna razba. Vieme poskytnúť riešenia náročnou kombináciou výsekov, ako sú podsek, násek, dvojitý výsek, sendvičové etikety, tlač do lepidla, potlač rubovej strany etikety, neutralizácia lepidla a RFID etikety. V prípade záujmu je možnosť dodať etikety aj na hárkoch – A4.

 

V prípade záujmu o obalové materiály - krabice, tašky, bublinkové fólie, etikety, zmršťovacie fólie nás neváhajte kontaktovať .

Nezáväzná cenová ponuka

Vyplňte formulár a zašleme vám našu cenovú ponuku!
Mám záujem o: *


Parametre tašiek
Rozmer (š x v):
Množstvo:
Má mať taška záložku?
Požadovaná nosnosť:
Typ
Potlač tašiek?
Parametre krabice
Rozmer (š x v x h):
Množstvo:
Požadovaná nosnosť:
Počet farieb potlače:
Počet farieb potlače:
Parametre etikiet
Rozmer (š x v):
Množstvo
Materiál:
Množstvo farieb v potlači:
Informácie o vás:
Meno a priezvisko: *
Email: *
Telefón: *