Bariérové zábrany

Vymedzovacia-traťová-ohraničovacia-barierová páska je skvelý spôsob, ako upovedomiť ľudí o uzavretom priestore, nebezpečenstve alebo spropagovať vašu spoločnosť kdekoľvek vo vonkajších alebo vnútorných priestoroch. Tieto pásky môžu byť vytlačené podľa vašich požiadaviek, a to:

  • s firemným logom
  • s výstražnými nápismi
  • menami, atď.

Táto páska je ideálna pre vonkajšie a vnútorné  akcie a širokú škálu reklamného použitia.
Rozmer: 50mm, 75 mm, 100mm a 150 mm
Dĺžky: podľa vašich požiadaviek, štandárd je 250m/rolka
Farba pásky: biela a žltá (ostatné farby na objednávku)

Hrúbky :   50mic a 100mic

Podmienky uskladnenia lepiacich pások

Bariérové zábrany je nutné skladovať v suchých skladovacích priestoroch, chránených pred vlhkosťou, dažďom, mrazom, UV žiarením a pri izbových teplotách +10°C až +25°C. Podľa možnosti v originálnych kartónoch v zvislej polohe.

Náš výrobok je počas záručnej doby zhodný so špecifikáciou. Pri nedodržaní technologických postupov, nevhodnom skladovaní a nesprávnej aplikácii, naša spoločnosť neručí za kvalitu tovaru. Všetky uvedené informácie sa zakladajú na našich meraniach, testovaní a praktických skúsenostiach, ako aj technickej špecifikácii naších dodávateľov surovín.
POZOR!!!
Pred použitím našich výrobkov, je užívateľ povinný presvedčiť sa o vhodnosti použitia vlastnou skúškou.Pri tejto tlači (flexo tlač-tlač pečiatky) sú povolené odchýlky vo farbe, dĺžke a grafike ( v nastavení farieb do seba ) +/-  5%!!!

Technický list LDPE fólia 50mic

Dopytový formulár

Ďakujeme za Váš záujem. Správa bola odoslaná.
Niečo sa pokazilo. Skúste ešte raz.