EKO Papierové pásky s potlačou

EKO lepiace papierové lepiace pásky sú ekologicky rozložiteľným materiálom použiteľným v akomkoľvek prostredí.Ich veľkou výhodou je ich možnosť priamej recyklácie spolu s obalovým materiálom (papier,kartón) vrátane nalepenej papierovej EKO lepiacej pásky. Šetrite životné prostredie a používajte ekologické papierové lepiace pásky s vlastnou potlačou.

Typy eko papierových pások:

Eko papierová páska s lepidlom hot melt :

Použitie – papierové krabice a obalové fólie. Lepidlo vhodné pre použitie aj v chlade. Lepidlo po aplikácii horšie odoláva expozícii UV žiareniu (dlhodobý pobyt na slnku).

Eko papierová páska s lepidlom solvent :

Použitie- vysoko účinné, výborné výsledky aj za horších podmienok (napr. chlad, vlhko, mastnota). Nevhodné pre dlhodobé použitie pri vyšších teplotách skladovaného tovaru. Lepidlo po aplikácii horšie odoláva expozícii UV žiareniu (dlhodobý pobyt na slnku).

Podmienky uskladnenia lepiacich pások

Lepiace pásky s potlačou, ako aj bariérové zábrany je nutné skladovať v suchých skladovacích priestoroch, chránených pred vlhkosťou, dažďom, mrazom, UV žiarením a pri izbových teplotách +10°C až +25°C. Podľa možnosti v originálnych kartónoch v zvislej polohe.

Náš výrobok je počas záručnej doby zhodný so špecifikáciou. Pri nedodržaní technologických postupov, nevhodnom skladovaní a nesprávnej aplikácii, naša spoločnosť neručí za kvalitu tovaru. Všetky uvedené informácie sa zakladajú na našich meraniach, testovaní a praktických skúsenostiach, ako aj technickej špecifikácii našich dodávateľov surovín.
POZOR!!!

Pred použitím našich výrobkov, je užívateľ povinný presvedčiť sa o vhodnosti použitia vlastnou skúškou. Pri tejto tlači (flexo tlač-tlač pečiatky) sú povolené odchýlky vo farbe, dĺžke a grafike ( v nastavení farieb do seba ) +/- 5%!!!

Technický list eko papierová páska hot-melt

Dopytový formulár

Ďakujeme za Váš záujem. Správa bola odoslaná.
Niečo sa pokazilo. Skúste ešte raz.