Lepiace pásky s potlačou

Lepiace pásky s reklamnou potlačou sú výborné médium ako poukázať na vašu spoločnosť. Použitím lepiacich pások s potlačou pošlete správu svojim zákazníkom len za pár centov. Takáto páska Vám zaistí aj ochranu proti prelepeniu Vášho tovaru pri cudzom narušení. Pásky potláčame jednou, dvoma alebo troma farbami.

Typy pások:

  • BOPP s lepidlom akryl
  • BOPP s lepidlom hot-melt
  • BOPP s lepidlom solvent
  • PVC s lepidlom solvent
  • Eko papierová páska s lepidlom hot-melt
  • Eko papierová páska s lepidlom solvent

Používame len kvalitné materiály od Európskych výrobcov , ktoré majú hrúbku fólie 30,32 alebo 35 mic. Tieto pásky sa vyznačujú vysokou lepivosťou a sú kvalitnejšie ako pásky výrobcov z Ázie. Kvalita našich produktov Vás presvedčí. Na potlač pások používame eko atrament bez prímes olova od nemeckého výrobcu PRINTEC a anglického výrobcu INKTECH. Najmodernejšou technológiou dosahujeme najlepší pomer v cene a kvalite nami ponúkaných lepiacich pások s potlačou. Vysokokvalifikovaný personál s dlhoročnými skúsenosťami je pripravený poskytnúť Vám čo najkvalitnejšiu tlač a výber lepidla najvhodnejšieho pre vaše balenie.

Len s našimi páskami sa stanu vaše balíky skutočnou reklamou.

BOPP – Acryl – Disperzné vodou riediteľné lepidlo.

Použitie tohto lepidla je najbežnejsie pri lepení krabíc a vhodné pre dlhodobé použitie aj pri vyšších teplotách skladovaného tovaru. Použitie pri nízkych teplotách neodporúčame. Lepidlo po aplikácii dobre odoláva expozícii UV žiareniu (dlhodobý pobyt na slnku) a oxidácii.

Technický list BOPP – Acryl

BOPP – HOT-MELT – Syntetický kaučuk.

Použitie – papierové krabice a obalové fólie. Lepidlo vhodné pre použitie aj v chlade. Lepidlo po aplikácii horšie odoláva expozícii UV žiareniu (dlhodobý pobyt na slnku).

Technický list Hot melt 30

PVC- SOLVENT – lepidlo z prírodného kaučuku.

Vysoko účinné, výborné výsledky aj za horších podmienok (napr. chlad, vlhko, mastnota). Nevhodné pre dlhodobé použitie pri vyšších teplotách skladovaného tovaru. Lepidlo po aplikácii horšie odoláva expozícii UV žiareniu (dlhodobý pobyt na slnku).

Technický list PVC 35 mic

Aké šírky potláčame?

Pásky môžu byť v rôznych šírkach, v rôznych návinoch a vo farbách:
Základné farby sú číra, biela, hnedá.

Farebné pásky: žltá, červená, modrá , zelená, oranžová

Hrúbka lepiacej pásky: 30, 32 alebo 35 mic

Šírka lepiacej pásky: 25 mm, 37,5mm, 50mm, 75mm, 100 a 150 mm (50 mm štandard)

Dĺžka lepiacej pásky: 33 m – 990 m (66 m štandard)

Štandardná rolka lepiacej pásky: 50 mm x 66 mm

Dodacia doba lepiacej pásky je od 2 do 7 dní od potvrdenia objednávky.

Podmienky uskladnenia lepiacich pások

Lepiace pásky s potlačou, ako aj bariérové zábrany je nutné skladovať v suchých skladovacích priestoroch, chránených pred vlhkosťou, dažďom, mrazom, UV žiarením a pri izbových teplotách +10°C až +25°C. Podľa možnosti v originálnych kartónoch v zvislej polohe.

Náš výrobok je počas záručnej doby zhodný so špecifikáciou. Pri nedodržaní technologických postupov, nevhodnom skladovaní a nesprávnej aplikácii, naša spoločnosť neručí za kvalitu tovaru. Všetky uvedené informácie sa zakladajú na našich meraniach, testovaní a praktických skúsenostiach, ako aj technickej špecifikácii našich dodávateľov surovín.

POZOR!!!

Pred použitím našich výrobkov, je užívateľ povinný presvedčiť sa o vhodnosti použitia vlastnou skúškou. Pri tejto tlači (flexo tlač-tlač pečiatky) sú povolené odchýlky vo farbe, dĺžke a grafike ( v nastavení farieb do seba ) +/- 5%!!!

Dopytový formulár

Choose File
Ďakujeme za Váš záujem. Správa bola odoslaná.
Niečo sa pokazilo. Skúste ešte raz.